PUBLIKACIJOS

Kovojame su stresu: ką gali padaryti darbuotojai ir jų vadovai

Ar yra galimybių veiksmingai suvaldyti sunkiai apčiuopiamą, bet neabejotinai didelę įtaką bendram kompanijos gyvavimui turintį reiškinį – stresą? Mes sakome tvirtą taip ir pristatome vieno žymiausių šios srities tyrėjų – dr. Kenneth M. Nowack patarimus, kaip sėkmingai kovoti su stresu darbe.

 

Laimė: savo prigimties keitimas

Žmonės nuolat ieško laimė. Sužinokite, kiek mūsų laimės jausmas nulemtas genetiškai, o gal jam didesnės įtakos turi mūsų gyvenimo situacijos, mintys ir elgesys?

 

Nacionalinis charakteris: Facet5 požiūris

Nell McLeod straipsnis, kuriame apžvelgiamas Norman Buckley atliktas tyrimas ir ieškoma atsakymo į klausimą: ar žmones turėtume priimti tiesiog kaip asmenybes, ar bandyti juos suprasti jų kultūros rėmuose?

 

Kodėl verta naudoti Facet5 auditavimą?

Šiandieninės konkurencijos sąlygomis efektyvi ir tikslinga atranka yra gyvybiškai svarbi. Trumpai apžvelgsime, kuo Facet5 auditavimo įrankis gali padėti Jūsų kompanijai.

 

Emocinis intelektas - mados kaprizas ar tikrai svarbus dalykas?

Dr. Kenneth Nowack, Emotional IntelligenceView360 įrankio kūrėjas, išsako savo nuomonę apie daugelį ginčų keliantį emocinį intelektą.

 

Kas turėtų prikąsti liežuvį - vyrai ar moterys?

Naujausi tyrimai paneigė paplitusį įsitikinimą, jog vyrai "yra ne tokie plepūs kaip moterys". Sužinokite, kodėl, pasak psichologo Nigel Evans, tokie resultatai neturėtų kelti nuostabos.

 

Verbuojate į darbą absolventus? Jeigu tai tik dėl aukštojo mokslo diplomo - pažvelkite į tai iš kitos pusės!

Naujausi tyrimai rodo, kad įmonės, įdarbindamos universitetų absolventus, vis mažiau pasitiki universiteto diplomu ir vis didesnį dėmesį skiria psichimetriniams testams. Sužinokite, kodėl universiteto diplomas nebepriimamas "už gryną pinigą".

 

Emocinis intelektas - jau 10 metų

Šiandien jau nebeabejojama emocinio intelekto svarba darbo sėkmei, todėl yra lengva pamiršti, kad vis dėlto tai yra pakankamai nauja sąvoka. Šiame straipsnyje apžvelgiame emocinio intelekto sąvokos praeitį, dabartį bei ateities perspektyvas.

 

Puikus lyderis: ar Jūs galite juo būti?

Šiandien lyderystė – tai ne vien charizmatiškoms asmenybėms būdinga savybė. Daugelis mano, kad lyderystės įgūdžių galima išmokti lygiai taip pat kaip ir kitų kompetencijų. Fiona Beddoes-Jones, viena iš ConsultingTools partnerių, pateikia 10 pratimų, padėsiančių Jums tapti puikiu lyderiu.

 

Ar kūrybiškumas prilygsta produktyvumui?

Šiandien darbe produktyvumas dažnai nustumia kūrybiškumą į antrą planą. Tačiau neseniai  prof. Babis Mainemelis iš London Business School atliktas tyrimas rodo, kad „žaidimai“ darbe gali būti darbuotojų motyvacijos ir produktyvumo didinimo raktas. Kokią įtaką kūrybiškumas turi darbuotojų motyvacijai ir produktyvumui?

 

Psichologiškai sveika darbovietė: ką gali padaryti lyderiai?

Pastaruoju metu stresas darbovietėje tampa opiu klausimu. Todėl šį kartą apžvelgsime, kaip sukurti psichologiškai sveiką aplinką darbe.

 

 

© 2006-2015 "International People Management". Visos teisės saugomos.
Valdymo sistema JustPageIT | Sukūrė e-sense