PUBLIKACIJOS

Kodėl verta naudoti Facet5 atitiktį?

Šiandieninės konkurencijos sąlygomis efektyvi ir tikslinga atranka yra gyvybiškai svarbi. ConsultingTools vyriausiasis psichologas dr. Mark Slaski aiškina, kodėl organizacijoms būtina turėti Facet5 atitikties įrankį ir kuo jis gali būti naudingas.

Itin kokybiškas ir paprastas naudoti įrankis Facet5 atitiktis yra paremtas asmenybės įvertinimu ir specialiai sukurtas naudoti su darbuotojų atranka dirbantiems konsultantams. Užsienyje atliekami tyrimai rodo, kad tinkama atranka yra vienas esminių sėkmės veiksnių šiandieninėje verslo aplinkoje, kur nepakanka vien tik mokslinių žinių ir yra būtinas kūrybiškumas. Facet5 siūlo naujausią ir pažangiausią sprendimą, kuris gali pakeisti įprastinę nuostatą į visą atrankos procesą.Asmenybės įvertinimu paremta Facet5 atitiktis yra vienintelis tokio pobūdžio įrankis, skirtas užtikrinti aukštos kokybės atrankos procesą.

Atranka – 3 paprasti žingsniai: sukurkite, palyginkite, numatykite

1 žingsnis – sukurkite

Labai dažnai atranka nepavyksta dėl to, kad galutinį sprendimą priimantys suinteresuoti asmenys iš tiesų nežino arba nesutaria tarpusavyje, ko jie tikisi iš konkretaus darbo vaidmens. Personalo vadovas nori vieno, o pardavimų vadovas – visiškai kito dalyko. Rezultate nei vienas iš jų negauna to, ko norėjo.

Unikali Facet5 atitikties savybė yra ta, kad visi suinteresuotieji asmenys yra įtraukiami į atrankos procesą. Visų pirma, kiekvieno suinteresuoto asmens prašoma internetu užpildyti trumpą klausimyną, kuris vertina 13-a asmenybės savybių, būtinų puikiam to vaidmens darbo atlikimui. Rezultatai paskaičiuojami automatiškai ir išryškinamos bendro sutarimo bei nesutarimo sritys, o tai paskatina bendrą visų suinteresuotų asmenų diskusiją, kad būtų sutarta dėl vieno bendro idealaus profilio konkrečiam darbo vaidmeniui atlikti. Pasinaudodamas šia informacija atranką vykdantis asmuo sukuria Facet5 vaidmens modelį.

2 žingsnis – palyginkite

Dabar kiekvienas kandidatas internetu užpildo Facet5 Atitikties profilį – trumpesnę Facet5 klausimyno versiją, vertinančią svarbiausias asmenybės savybes. Turint visų kandidatų įvertinimus, tereikia vieno mygtuko paspaudimo ir atranką vykdantis asmuo ekrane pamato, kuris iš kandidatų labiausiai tinka turimam darbo vaidmeniui, t.y. kurio kandidato asmenybės profilis labiausiai atitinka Facet5 vaidmens modelį, sukurtą pirmojo etapo metu.

3 žingsnis – numatykite

Kitas svarbus žingsnis priimant galutinį su kandidato įdarbinimu susijusį sprendimą, yra interviu ir čia taip pat gali padėti Facet5.  Naudojantis Facet5 atitiktim, automatiškai sukuriama ataskaita, kurioje pateikiami atrankos interviu klausimai, pritaikyti konkrečiam kandidatui ir skirti analizuoti tą elgesį bei kompetencijas, kurie reikalingi norint sėkmingai atlikti darbo vaidmenį.

1- 2- 3- ... ir Jūs padidinote savo kompanijos sėkmės tikimybę priimdami tinkamą žmogų tinkamam darbui atlikti!  

© 2006-2015 "International People Management". Visos teisės saugomos.
Valdymo sistema JustPageIT | Sukūrė e-sense