REGISTERED USERS
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
Registruotis
 PRIVATUMO POLITIKA

International People Management dėkoja už Jūsų apsilankymą mūsų internetinėje svetainėje ir susidomėjimą mūsų siūlomais produktais ir paslaugomis.

Siekdami užtikrinti Jūsų saugumą garantuojame, kad visa Jūsų pateikiama asmeninė informacija yra apsaugota. Visa asmeninė informacija, kurią suteikiate mums yra:

  • Renkama ir saugoma siekiant padėti mūsų kompanijai įvykdyti klientų pageidavimus ir pateikti jiems papildomos informacijos.
  • Visi apsilankymai mūsų internetinėje svetainėje yra fiksuojami siekiant nustatyti kokia informacija labiausiai domina klientus. Tai padeda mums dar geriau paruošti bei pritaikyti informaciją atsižvelgiant į klientų poreikius.
  • Visa Jūsų asmeninė informacija yra saugoma nuo platinimo ir naudojama tik pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus.

Atkreipiame dėsesį, kad mūsų internetinėje svetainėje yra nuorodų į kitas internetines svetaines. International People Management nėra atsakinga už kitų svetainių privatumo politiką.
 

© 2006-2015 "International People Management". Visos teisės saugomos.
Valdymo sistema JustPageIT | Sukūrė e-sense