REGISTERED USERS
Vartotojo vardas: Slaptažodis:
Registruotis
 NAUJIENOS
VŽ bando "Facet5": tinkamiausios rolės darbuotojui receptas

„Verslo žinios“ tęsia apžvalgų ciklą apie personalo valdymo įrankius ir bando Facet5 metodiką Plačiau »

Pardavimo komandą skirsto į medžiotojus ir ūkininkus

UAB "Eldes" patirtis, kaip skirstomi pardavimų vadybininkams skirtingi vaidmenys. Plačiau »

Streso priežasčių identifikavimas ir jo įveika

Neįsileiskite streso į savo asmeninį ar profesinį gyvenimą. Išmokite jį valdyti ir tapti maksimaliai atspariais jo poveikiui. Mes Jums nustatysime streso priežastis, jo lygį bei padėsime jį įveikti. Plačiau »

Komandos formavimas pagal Facet5

IPM kompanija pristato visiškai naują komandos formavimo mokymų modelį – komandos formavimo mokymai pagal Facet5 metodiką. Plačiau »

Stipriausi Lietuvoje 2012

Jau antrus metus iš eilės UAB "International People Management" gauna įmonės ir įmonės vadovo įvertinimus "Stipriausi Lietuvoje". Plačiau »

Stipriausi Lietuvoje 2011

2011 m. gruodžio 15 d. UAB "International People Management" gavo veiklos įvertinimo sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2011". Plačiau »

Think Smart - jau ir lietuvių kalba!

Think Smart klausimynas matuoja individualius žmonių mąstymo skirtumus pagal dešimt mąstymo stilių, nustato žmonių pažintines galias ir tobulėjimo sritis ir padeda suvokti, jog kiekvienas mąstome skirtingai. Dabar Think Smart klausimynas ir ataskaita - jau ir lietuvių kalba. Plačiau »

Sėkmingo vadovavimo gairės

IPM siūlo Jums puikią galimybę pasisemti naujų idėjų bei formuoti pageidaujamus įgūdžius sėkmingo vadovavimo srityse, kurios pateiktos 29-ių skirtingų seminarų cikle. Tai gali būti Jūsų raktas į klestinčią karjerą bei sėkmę. Plačiau »

1 | 2

© 2006-2015 "International People Management". Visos teisės saugomos.
Valdymo sistema JustPageIT | Sukūrė e-sense